Spolupráca s Marie Diamond

Moja spolupráca s Marie Diamond 

Keď som bola pripravená v živote posunúť sa vpred, majster vstúpil do môjho života. Bola ním Marie Diamond a s ňou prišla TRANSFORMÁCIA – veľké pozitívne zmeny, ktoré mali veľký vplyv na moju prácu a životné rozhodnutia. Dnes, vďaka niekoľkoročnej transformácii, práci na sebe a spolupráci s Marie Diamond, žijem úplne iný život ako pred pár rokmi. Môj život je viac naplňujúci, zmysluplnejší, robím to, čo milujem a pomáham tým ľuďom vo svojom okolí.

Marie Diamond

je svetoznáma transformačná líderka, rečníčka, majsterka Feng Shui a prútikárstva, autorka, učiteľka známa tiež z  filmu Tajomstvo. Už viac ako dvadsať rokov sa zaoberá osobnou i podnikovou transformáciou, medzi jej klientov patria také osobnosti ako napr. Jack Canfield, Steven Spielberg, Roling Stones, či firmy z FORTUNE 500.

 

Spolupracujeme spolu na niekoľkých úrovniach:

1.Tvoríme spolu úspešné webináre a on-line programy pre Československo.             Marie učí, ja prekladám a organizujem:

2.  Stala som sa partnerom pre distribúciu Diamond produktov v Európe .

  • on-line produkty: e-booky, on-line programy uvedené vyššie
  • séria energetických produktov na zvyšovanie vibrácií priestoru i ľudí.

Zároveň pripravujem  e-shop s Diamond produktami. V prípade záujmu ma kontaktujte. Rada Vám  o nich pošlem viac informácií.

3.  Získala som certifikáciu a licenciu učiť Diamond Dowsing, ktoré ma oprávňujú viesť svoje vlastné workshopy a semináre.  

Momentálne pripravujem svoj prvý Diamond Dowsing Basic seminár.Bude sa konať na jar  v Bratislave.