Referencie

Rodina Rusnakova
KLUGER LTD – Building Construction London

Vedela a cítila som, že niečo nie je v poriadku, či už s nami alebo priestorom a energiami okolo. A tak sme na Zuzku čakali ako na soľ. Veľmi som sa tešila a priam som odpočítavala dni. A stálo to za to !

Náš synček sa často v noci budil – mal nepokojný spánok, možno zlé sny. S manželom sme mali časté – nezmyselné hádky. Odpudivú energiu v spálni. A aj cash-flow sa zasekával v našej firme.

No keď nám  Zuzka  ošetrila náš obytný priestor  aj office, hneď sa všetko začalo meniť na dobré. Syn začal lepšie spávať, manžel a ja tiež. Náš romantický život sa akoby prebudil zo zimného spánku ☺. Náš dom sa zmenil na oázu pokoja. Nezmyselné hádky pominuli.Radosť, smiech, láska a pokoj naplnili náš domov.  Office – kaneceláriu máme umiestnenú v severnej časti nášho domu, a po aktivácii a ošetrení priestoru sa pohli veci aj v tejto oblasti, už len čakáme na výrazné zlepšenie cash-flow aj v tejto pracovnej oblasti.
Určite si Zuzku zavoláme opät – na revíziu a očistenie našich priestorov, ako je to odporúčané každých 4-6 mesiacov.

Deniska Kuzmová
Majiteľka detského kútiku – SUNSIBAR,  Senec

Keď prišla Zuzka ku nám prvýkrát, bolo zaujímavé sledovať, kde všade sme mali zlé zóny.

Jedna silná bola v kuchyni. Keď manžel prišiel z práce domov a vošiel do kuchyne, vždy si tam našiel niečo, čo ho dokázalo neuveriteľne „vytočiť“.  Vznikali z toho zbytočné hádky a napätie v rodine. Potom ako to Zuzka vyblokovala, zlá zóna v kuchyni zázračne pominula. Teraz manžel príde a poznamená: „Máš neporiadok v kuchyni.“, a tým je to vyriešené. Druhá vec, ktorá ma prekvapila, bola veľmi negatívna zóna v rohu obývacej izby, kde manžel rád sedával pred televízorom. Tam sedel a všetko zlé sa naňho valilo. Teraz je našťastie všetko ošetrené a  manžel už sedí v dobrom. Všimla som si, že je menej mrzutý viac sa smeje a hrá so synom, tiež lepšie spáva. Ďalší problém, ktorý nás sužoval, bola vlhkosť v dome. Zuzka vyblokovala celú jednu stenu domu, odkiaľ vlhkosť prichádzala. Postupne, v priebehu niekoľkých mesiacov vlhkosť zo stien vymizla.

Je toho ešte veľa a dalo by sa rozprávať celé hodiny ako pozitívne náš životný priestor „medené tyčky“ ovplyvnili a zmenili. Odporúčam každému, aby to zažil na vlastnej koži. Ta zmena stoji za to! 🙂

Julka Matkovská, Praha

Zuzka Tylková je jedna velmi čistá, otvorená a nesmierne dobrá osobnosť, za stretnutie s ktorou ďakujem osudu a pánu Bohu. Život nie je len o materiálnych veciach, ale aj o vyššiej energii – pozitívnej energii: energii človeka, energii prostredia (domova), v ktorom sa nachádzate väčšinu času…

Vďaka dowsingu, s ktorým prišla do nášho domu, sa zmenil náš život a naše vnímanie okolitého sveta.  Väčšina z nás hľadá a snaži sa dosiahnuť harmóniu v živote! Dowsing je jedna z tých technik, ktorá tomu prispieva!