Business

Zuzana Ondrejková
Sirrah, realitná kancelária

v Bratislave 3.3.2017

 

Po mojom dlhodobom podnikaní v realitách som sa rozhodla otvoriť realitnú kanceláriu, také niečo „všetko okolo nehnuteľností v jednom“.  Intenzívne som stavala na priestore, ktorý som mala v nájme. Keďže som vždy chcela riešiť podnikanie vo svojom a od začiatku sa mi priestor páčil, nemala som dostatok síl na to, aby som presvedčila majiteľa priestoru aby mi ho predal. 

Po určitých ťažkostiach za mnou prišiel kamarát a opýtal sa ma, či viem, čo je to dawsovanie priestoru. Samozrejme, že som to nevedela, ale keďže ma podobné veci vždy lákali a zaujímali, dala som sa do bádania….stretla som osôbku ako je Zuzanka a požiadala o jej pomoc. Rátala som so zmenami, ale určite nie takou kozmickou rýchlosťou.  Po ošetrení priestoru som dostala ponuku od majiteľa na jeho odkúpenie do dvoch týždňov. Odkúpenie síce trvalo viac ako pol roka, ale ten zázračný pocit pri jeho užívaní spolu s mojou rodinkou, si neviem vynachváliť.

V priebehu ďalšieho roka sme v tom istom objekte odkúpili aj ďalšie tri priestory. A to je to, s čím sa chcem s Vami podeliť. Začali sa nám otvárať možnosti ďalších obchodov, ľahšie sa mi uzatvárajú zmluvy, podnikanie je zrazu akoby ľahšie, bez väčších stresov s menšou záťažou na psychiku človeka. Samozrejme, že na margo týchto skutočností sme dali oddawsovať aj  tie nové priestory.

Ďakujem Zuzke za všetko….len jedna rada pre všetkých, ktorí sa dajú na túto cestu…..nečakajte nič zo dňa na deň, ono to všetko príde samé. Ešte jedna poznámka: v bytovom dome v ktorom sú uvedené priestory vládol správca s ktorým si nikto nevedel rady 8 rokov, od 15.02.2017 je preč. Nie je to náhoda, môj pocit je iný, to všetko by ste ale mali vyskúšať sami.

Lenka, Bratislava
Spolumajiteľka firmy z automobilového priemyslu

Zuzku som oslovila na základe ​odporúčania, ktoré som o nej čítala na internete. Impulzom, pre ktorý som jej zavolala, bola nepriaznivá (a už dlhšiu dobu trvajúca) situácia vo firme, v ktorej som spolumajiteľkou. A tiež problémy ktorým som s touto firmou čelila. Tie začali v období, keď sme sa presťahovali do nových priestorov.

Tieto priestory znamenali pre nás a naše podnikanie v tom období významný krok. Zväčšila sa nimi kapacita našej firmy, ako aj dostupnosť pre zákazníkov. Avšak postupne sa u nás začali objavovať rôzne ťažké rodinné, zdravotné, následne aj finančné a vzťahové problémy, ktoré nás ako firmu a tím oslabovali. Po nejakom čase som začala o sebe pochybovať – o svojich schopnostiach, víziách… A vtedy som narazila na článok o Zuzke, a začala som na internete hľadať ďalšie články o téme dowsingu. Zaujali ma informácie o tom, že prostredie má nemalý vplyv na ľudí, ktorí sa v ňom vyskytujú. Po rekapitulácii všetkých nešťastí, ktoré sa na nás doslova valili od času v nových priestoroch som sa rozhodla, že Zuzku oslovím.

Prišla k nám spraviť do firmy dowsing a zmena, ktorú nám to prinieslo, bola výrazná.

Už v priebehu prvých pár týždňov sme si všimli, že sa začali hýbať veci, ktoré predtým stagnovali. Aj keď sme sa veľmi snažili ich rozhýbať ale bezúspešne. Začali sa diať rôzne „malé zázraky“ a „šťastné náhody“, taktiež nám o 30% stúpol obrat, naše podnikanie sa oživilo novými projektami, do cesty mi začali prichádzať „tí správni ľudia“ aby sme mohli realizovať naše vízie. Ustálil sa nám skvelý pracovný kolektív a prvýkrát v histórii firmy (pôsobíme cez 10 rokov) si môžem povedať, že ma moja práca neskutočne baví a napĺňa. Okrem pracovných úspechov sa na nás aj v súkromí prestali valiť zdravotné a iné nešťastia.

Jaroslav Slávik
Obchodný riaditeľ – Senior ambasádor -Lyconet, Bratislava

Pracujem vo vysoko exekutívnej pozícii obchodného riaditeľa v medzinárodnej firme. Som zameraný na výsledky. Dlhé roky pracujem v najvyššom nasadení spoliehajúc sa na svoje nastavenie a nastavenie ľudí…

Nikdy som nebral moc vážne to, že by priestor v ktorom pracujete alebo bývate, mohol mať vply na Vás  a Vaše výsledky. Nechcel som tomu moc veriť, pretože som sa naučil v živote spoliehať sa na seba..

Až vďaka osobnej skúsenosti, dobre vyčisteného pracovného priestoru od Zuzky, som začal vnímať rozdiel.. Cítil som sa tam lepšie, ľahšie a začali mi viac prichádzať nápady. Verím, že to ako sa cítime ovplyvňuje výrazne aj naše výsledky a prácu.. Akurát to necítime, ak v tom prostredí fungujeme dlhodobo.. Musí prísť zmena, aby sme to pocítili na vedomej úrovni..

To isté platí aj o bývaní. Ja som mával plytký spánok, budil sa skoro ráno a často aj v noci. Mal som pocit, že ma stále niečo vyrušuje. Nevedel som sa dobre koncentrovať.

Trvalo mi dosť dlho, než som naozaj prijal, že sme veľmi silno ovplyvňovaní všetkým elektrosmogom, hlukom, roznymi energiami z prostredia aj napr. od iných ľudí. No môj domov sa skutočne zmenil. Teraz je to miesto, kde sa cítim veľmi príjemne, viem sa koncentrovať aj relaxovať, a tiež dobre spím.  Za to vďačím práci, ktorú Zuzka Tylková urobila na vyčistení a nastavení môjho priestoru.