Diamond Dowsing

Diamond Dowsing

Po slovensky znamená Diamantové prútikárstvo. V slovenčine však pojem prútikárstvo je viac archaizmus, je často mylne chápaný a tiež nie úplne vystihuje moju prácu. Z týchto dôvodov som začala používať  anglický pojem dowsing.

Diamond Dowsing je unikátny systém prútikárstva vytvorený a pomenovaný podľa jeho autorky Marie Diamond, majsterky dowsingu a Feng Shui.  Podrobne vysvetľuje ako energia u nás doma alebo kancelárii ovplyvňuje nás, našu rodinu či naše podnikanie. Ozrejmuje ako magnetické pole Zeme môže ovplyvňovať náš úspech, sebarealizáciu, zdravie a vzťahy. A to buď v pozitívnom alebo negatívnom zmysle. Prípadne, že naše problémy by mohli byť  výsledkom „geopatogénnych zón „, „rušivých línií “ či „negatívnych energetických vírov„.

Naše prostredie ovplyvňuje náš život z 33%

Ak máte dlhodobé problémy alebo rozbroje, ktoré stále nemiznú, nemusí to byť len vaša chyba. V skutočnosti to môže byť váš dom, alebo kancelária, čo ich k vám priťahuje. Hovoríme tomu zákon príťažlivosti vášho prostredia. To, čo sa vám v živote deje si nepriťahujete len vy – ako osoby, ale aj váš domov, či kancelária. Priestor v ktorom trávite veľa času a máte v ňom svoje veci, je akoby vašim energetickým rozšírením.

Možné príznaky, že v priestore nie je niečo v poriadku:
  • horšie sa Vám spí,
  • ráno sa neprebúdzate svieži a oddýchnutí,
  • neviete sa na nič poriadne koncentrovať,
  • necítite sa doma dobre,
  • začali sa Vám zhoršovať vzťahy,
  • prestalo sa Vám finančne dariť,
  • začali ste byť viac chorľaví,
  • radšej trávite čas mimo domov,
  • dejú sa vám doma divné veci atď.

Buďte všímaví. Uvedomte si, kedy sa vo vašom živote začali veci zhoršovať.

Ak sa to začalo diať po presťahovaní, zmene pracoviska, či prerábke bývania, môžete si byť istí, že hlavná príčina je v priestore!

Príklad z mojej praxe. Mladá rodinka sa konečne presťahovala do vysnívaného domu. A zrazu zistili, že spolu už nie sú takí šťastní, naopak často sa hádajú, harmónia mizne, až sa majú chuť rozviesť. Predtým, keď ešte žili v starom byte tieto problémy nemali.  Oni sami sa zo dňa na deň nezmenili. Zmenili však miesto bývania a to začalo negatívne vplývať na ich vzťah a rodinnú pohodu.

Rovnako to môže byť aj u Vás. Nie je zvláštne? Doteraz ste v danej oblasti nikdy nemali naozaj problém, a zrovna po presťahovaní, či zmenách v priestore ho zrazu máte? Rozhodne je tu súvislosť. S najväčšou pravdepodobnosťou Vás negatívne ovplyvňujú energie, ktoré pôsobia v novom priestore.

Skutočná pomoc prichádza až s odstránením negatívnych vplyvov na človeka. Venujem sa tomuto remeslu už viac ako 3 roky a za tú dobu som zažila naozaj veľa pozitívnych zmien u klientov. Niekedy doslova zázrakov.

diamond-dowsing-seminar-ba

Každý priestor je jedinečný a podporuje, či blokuje iné atribúty Vášho života.

Výsledky sú preto individuálne, Dowsing nie je všeliek. Pôsobí však priaznivo už len preto, lebo pozdvihuje mozgové vlny do hladiny Alfa.

Alfa domy sú plné svetla, čisté, usporiadané, harmonické, súdržnejšie, radostnejšie a podporujú pozitívne zmeny v našich životoch. Domov sa okamžite presúva do alfa mozgových vĺn, keď sa v ňom ošetria vyššie uvedené zóny. Aj to pomáha ľuďom, aby sa presunuli na Alfa mozgové vlny.

Čo sa vlastne deje pri dowsingu, ako to prebieha?

Je to akoby ste v priestore robili akupunktúru. V akupunktúre sa ihly pichajú do zablokovaných energetických dráh v našom tele, aby sa uvoľnilo prúdenie energie. V priestore používam medené prútiky. Tie pokladám na miesta, odkiaľ prichádza tok rušivej elektromagnetickej, či geopatogénnej energie. Prútiky patogénne energie odklonia a do priestoru tak viac neprechádzajú.

Pozitívna energia môže lepšie prúdiť, nakoľko nie je viac blokovaná. Prútiky sa potom prilepia na dané miesto – vždy pri stene, a je dôležité nimi nehýbať. Vychýlením presného umiestnenia prútiku o pár cm môže ošetrenie stratiť účinnosť. Potom ho treba znova zamerať a uložiť. Pred aj po identifikácii a ošetrení priestoru, zisťujem aký je stav hladiny energie. Vždy je tu merateľné zvýšenie energie, pocit väčšej pohody a ľahkosti v priestore hneď po dokončení práce.

 

 

Sedia na Vás niektoré z príznakov priestoru, ktorý Vás nepodporuje?

Obráťte sa na mňa,

rada Vám pomôžem zmeniť to!